Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Home Credit půjčka - úvěr na cokoliv

Text publikován 25/9/2015

Hotovost k pokrytí jakýchkoliv nákladů nebo potřeb se někdy těžce získává. Třeba právě potřebujete do domácnosti nový spotřebič, pěknou televizi před mistrovstvím světa nebo počítač pro hraní her a práci z domova. A také by se hodil nějaký nábytek, auto nebo modernizace domova. Z nabídek a slev jde hlava kolem, ale jak na všechno vydělat?

Výhodná půjčka

Společnost Home Credit plní přání všem, kteří potřebují jakkoliv vylepšit svůj domov a žít nebo pracovat v kvalitním zázemí.Když nechcete čekat a šetřit několik let, máte po ruce kvalitní a ověřený nástroj pro splnění všech vašich přání a snů. Home Credit půjčka je dostatečně vysoká, pohotová a má mnoho bezkonkurenčních výhod.

Silný finanční partner

Home Credit působí na trhu spotřebitelských půjček mnoho let a vybudovala si nejen dobrou pověst, ale také zajistila mnoha domácnostem moderní a spokojený život. S kvalitním vybavením, které je pověstné svojí spotřebou a přitom šetří čas, máte najednou víc volných prostředků a chvil pro sebe a svoji rodinu. Půjčit si můžete od 10.000 Kč až do 150.000 Kč rychle a za zajímavých podmínek.

Získání Home Credit půjčky

Zajímavé a pohotové prostředky od Home Credit získá jakýkoliv dospělý občan ČR, který má stálý příjem. Nic jiného, než schopnost splácet nepotřebujete. A schopnost neznamená ručení nebo zajištění. Pouze prokážete plat nebo příjmy z podnikání. Stačí dva doklady totožnosti a přesné údaje o zaměstnavateli. Potom nic nebrání získání Home Credit půjčky.

Snadná a rychlá

Pokud předložíte doklady totožnosti, máte půjčku schválenou. Částka až 150.000 Kč se může použít na nákup spotřební elektroniky, můžete zaplatit splátky za auto nebo jet na příjemnou dovolenou. Home Credit půjčka je dosažitelný finanční produkt, který znamená radost ze života a spokojenou domácnost.