Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Home Credit půjčka - úvěr na cokoliv

Text publikován 25/9/2015

Hotovost k pokrytí jakýchkoliv nákladů nebo potřeb se někdy těžce získává. Třeba právě potřebujete do domácnosti nový spotřebič, pěknou televizi před mistrovstvím světa nebo počítač pro hraní her a práci z domova. A také by se hodil nějaký nábytek, auto nebo modernizace domova. Z nabídek a slev jde hlava kolem, ale jak na všechno vydělat?

Spolehlivý poskytovatel

Jedním ze stálých a spolehlivých poskytovatelů nebankovních půjček na českém trhu je již mnoho let společnost Home Credit.Pokud nechcete čekat, až si na splnění vašich aktuálních přání našetříte z výplaty, máte tu po ruce kvalitní a ověřený nástroj pro splnění všech vašich snů a zajištění kvalitního života. Home Credit půjčka je dostatečně vysoká, pohotová a má mnoho bezkonkurenčních výhod.

Silný finanční partner

Home Credit působí na trhu spotřebitelských půjček mnoho let a vybudovala si nejen dobrou pověst, ale také zajistila mnoha domácnostem moderní a spokojený život. S kvalitním vybavením, které je pověstné svojí spotřebou a přitom šetří čas, máte najednou víc volných prostředků a chvil pro sebe a svoji rodinu. Půjčit si můžete od 10.000 Kč až do 150.000 Kč rychle a za zajímavých podmínek.

Jak získat Home Credit půjčku

Zajímavé a pohotové prostředky od Home Credit získá jakýkoliv dospělý občan ČR, který má stálý příjem. Nic jiného, než schopnost splácet nepotřebujete. A schopnost neznamená ručení nebo zajištění. Pouze prokážete plat nebo příjmy z podnikání. Stačí dva doklady totožnosti a přesné údaje o zaměstnavateli. Potom nic nebrání získání Home Credit půjčky.

Snadno a rychle

Pokud předložíte doklady totožnosti, máte půjčku schválenou. Částka až 150.000 Kč se může použít na nákup spotřební elektroniky, můžete zaplatit splátky za auto nebo jet na příjemnou dovolenou. Home Credit půjčka je dosažitelný finanční produkt, který znamená radost ze života a spokojenou domácnost.