Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nabídka první půjčky zdarma

Text publikován 30/5/2015

Sjednat si půjčku přes SMS? To je již standardní služba nebankovních poskytovatelů mikropůjček. Ale získat první půjčku zcela zadarmo?

Takovou ojedinělou nabídku nenajdete v žádné bance a pouze u některých nebankovních společností. Půjčka bez poplatků je určena všem novým klientům.Nulový úrok a poplatky

SMS půjčkou první zdarma se společnosti snaží nalákat nové klienty. Včasnou splátkou vrátíte tu částku, jakou jste si půjčili. Ušetříte tak na úroku a poplatku za zprostředkování. Využití půjčky zdarma Vás nezavazuje k čerpání další půjčky u společnosti s touto akcí.

5 000 Kč pro každého

Co říkáte tomu půjčit si až 5 000 Kč? Právě takovou maximální částku nabízí většina společností s tímto úvěrovým produktem. Další dobrou zprávou je to, že bezúročná půjčka je vhodná pro zaměstnance před výplatou, studenty, OSVČ, důchodce i nezaměstnané osoby. SMS půjčka první zdarma překvapí samými výhodami. Společnosti neprověřují příjmy, nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují ručitele.

Půjčka na dobu 30 dní

První půjčku zdarma vyřídíte jednoduše přes formulář na stránkách společnosti. Výsledek žádosti obdržíte do pár desítek minut. Při opakovaných žádostech si vystačíte s mobilním telefonem. Uspěli jste se žádostí? Očekávejte peníze do několika minut na bankovním účtě, nejpozději následující pracovní den. Na splacení půjčky máte až 30 dní.

Co je nutné splnit?

Pro získání úvěru musíte splňovat následující podmínky: dosáhnout minimálního věku 18 let, být občanem ČR a vlastnit bankovní účet, e-mail a mobilní telefon. Některé společnosti požadují ověření čísla účtu zasláním 1 Kč na jejich účet. Problém může nastat, pokud nemáte na účtě ani korunu.