Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka Smart - parametry

Text publikován 5/8/2015

I malý příjem může znamenat velkou půjčku. Smart půjčku můžete získat v hotovosti bez zbytečných formalit. Není třeba se obávat zápisů v registru a tím zhoršené bonity. Každá Smart půjička se půjčuje individuálně na základě osobní schůzky se zástupcem společnosti Smart.

Na vašich předchozích transakcích na bankovních účtech prostě nezáleží.Jeden telefonát

Smart půjčka se sjednává telefonicky na čísle 840 11 11 77. Proškolený pracovník s vámi probere veškeré možnosti získání půjčky. Peníze vyřídíte jediným telefonátem na bezplatnou linku. Na věku a na vašich současných možnostech splácení nezáleží. Postačující je i menší příjem z důchodu nebo příspěvek při mateřské. Podnikatel může svůj příjem doložit daňovým přiznáním.

Přes internet

Kdo raději využívá elektronického spojení se světem půjček, může si sjednat peníze vyplněním online formuláře. Žadatele pak sám zkontaktuje nejbližší zástupce do dvou dnů. K půjčce nejsou potřeba žádné doklady kromě doložení příjmu. Podle možností a dispozic při splácení se obě strany dohodnou na finančním řešení. Smart půjčka je tak flexibilním řešením, které vyhoví každému žadateli. A plnění je přesné podle podepsané smlouvy a jasných podmínek bez jakýchkoliv vedlejších a nepochopitelných ujednání.

Podmínky půjčky

Výhodná Smart půčka se půjčuje v dostatečné lhůtě na splácení. Netrvá tedy několik dní ani týdnů. Splácení si můžete vybrat měsíčně po dobu 8 nebo 13 měsíců. Rozložení splátek při maximální možné částce tak dosahuje jen tisícikorunových hodnot. Při pravidelném a přesném splácení může být půjčka refinancována. To znamená, že si během půjčky můžete půjčit třeba i vyšší částku. Tím se nedostanete do problémů se splácením a v době, kdy třeba ztratíte zdroj příjmů, si můžete dohodnout další financování. Smart půjčka tak znamená trvalý zdroj peněz a jednoduchý a spolehlivý výběr splácení bez problémů.


Hlavní menuDalší články:Doporučujeme

• Kdo si potřebuje akutně půjčit peníze, ale nechce dokládat papírové potvrzení od zaměstnavatele, může využít některou z půjček bez doložení příjmů - jedná se o rychlé nebankovní půjčky, u nichž nejsou některé formality vyžadovány.

• Toho, kdo měl v minulosti problémy se splácením svých dluhů a má "památku" v podobě zápisu v registru dlužníků, mohou zajímat informace o půjčkách bez kontroly registru - více informací je dostupných na stránce Univerzální-Půjčka.cz.

• Pro klienty zajímající se o statisícové půjčky, kteří nechtějí dokládat potvrzení o svých příjmech, mohou být vhodné americké hypotéky bez registru. Pokud vlastní byt, dům, či pozemek, který mohou dát věřiteli jako zástavu, pak jim tento produkt může pomoci překonat finančně náročné období.