Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčku do 5000 dostanete ihned

Text publikován 16/8/2015

Nenadálé výdaje jsou pro mnoho domácností finanční zátěží. Potřebujete nižší finanční obnos do 5000 Kč a chcete ho mít ihned na svém účtu? Pak je pro vás jako stvořena půjčka do 5000. Peníze se vám mohou hodit před výplatou, na zaplacení složenky, na úhradu dovolené nebo na koupi nového spotřebiče.

Velkým plusem je rychlý proces schválení

Půjčku do 5000 můžete použít opravdu na cokoliv. Sjednat si ji můžete přes internet prostřednictvím online žádosti nebo pomocí SMS.Odpadá tak zdlouhavý schvalovací proces, kdy musíte předkládat velké množství údajů a zdržovat se řadou formalit. Pokud máte již jiné půjčky, nemusíte se obávat odmítnutí. Nebankovní společnosti totiž většinou nenahlíží do registru dlužníků, což je naopak pro banky hlavní prioritou pro poskytnutí úvěru. V mnoha případech půjčku získáte bez dokladu měsíčního příjmu.

Pro koho je půjčka určena?

Tato půjčka je také pro ty, kteří si nechtějí nebo nemohou pořídit bankovní kreditní kartu nebo kontokorent, nemají doložitelný příjem nebo již mají v bance vyčerpaný kontokorent. Půjčka do 5000 vám pomůže pokrýt řadu výdajů, aniž byste na peníze museli dlouho čekat. Předností je rychlé schválení a připsání peněz na běžný účet, popřípadě zaslání peněz složenkou.

Dostupnost půjčky pro každého

Půjčka do 5 000 je dostupná pro každého. O půjčku mohou zažádat i důchodci, ženy na mateřské dovolené, studenti, ale i nezaměstnaní. Rozhodující je pouze věk nad 18 let. Nikdy nebylo půjčení peněz jednodušší!