Informace o půjčkách do výplaty »

Důležité: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí již odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky do výplaty bez registračního poplatku 1Kč

Text publikován 18/6/2015

Kdo z vás se někdy dostal do situace, že měl týden do výplaty a naskytly se nečekané výdaje, na které prostě peníze nebyly? Asi skoro každý. Půjčka do výplaty je záchranný kruh, který v těchto situacích pomáhá lidem se neutopit. Částky se od této půjčky nedají čekat nijak závratné, ale tato půjčka také není od toho, aby vám pomohla koupit si auto nebo drahý počítač. Od tohoto úvěru čekejte maximálně tak 10 000Kč, je to prostě taková záloha, kterou musíte ze své výplaty zase splatit.

Poplatek 1Kč

Až si budete na internetu vybírat vhodného poskytovatele půjčky, je dost pravděpodobné, že narazíte na pár společností, které budou vyžadovat ověřovací poplatek ve výši 1Kč. Jedná se o to, že si vás poskytovatel chce ověřit, zda zadáváte platné údaje a jste spolehlivý. Funguje to tak, že pošlete poskytovateli kontrolní příkaz s částkou jedné koruny, která se vám potom má v budoucnu vrátit. Pokud se nad tím zamyslíte, je to zcela nelogické. Proč by po vás nebankovní poskytovatel měl toto vyžadovat, když většina to nedělá? Nehledě na to, že to celý proces značně prodlužuje a vás tak poskytovatel okrádá o čas i o peníze. Je tedy lepší zaměřit se na poskytovatele, kteří poskytují tzv. půjčky do výplaty bez 1 Kč a toto „ověření“ jednoduše nevyžadují. Jejich seznam najdete například zde.Jak najít správného poskytovatele

Půjčka do výplaty je poskytována hlavně prostřednictvím internetu, někdy pomocí SMS. Je tedy nejlepší zadat si do internetového vyhledávače heslo „půjčka do výplaty“ a projít prvních pár odkazů. Až budete váhat mezi určitými poskytovateli, zkuste si najít recenze a odezvy na jejich služby, projděte různá fóra, kde se tato problematika řeší, a uvidíte, že si budete hned jistější koho vybrat. Nejznámějšími poskytovateli jsou společnosti Zaplo.cz, Ferratum nebo Kredito24.cz.

Při výběru vhodné půjčky je vždy lepší mezi sebou porovnat více nabídek. Důležitým kritériem je výše úrokové sazby a dalších poplatků.